Author: m***2
Date:
Review: The hair is very soft ,value for you money indeed
Màu sắc: Natural Black
Price: 353.500₫
Original Price: 377.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 82 g |
| Chiều dài | 16 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Đầu | 22 cm |
| Đường kính | 10 cm |
| SKU | sb260213161288882340976 |
Author: m***2
Date:
Review: The hair is very soft ,value for you money indeed
Màu sắc: Natural Black
Author: s***6
Date:
Review: e❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Natural Black
Author: c***e
Date:
Review: I don't know as yet as my friend says she will let me know. But looks good.
Màu sắc: Natural Black
Author: x***3
Date:
Review: سييه لانصح فيه ابدا
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm